Esther Hertzfeld
Otel Paritesi Raporu, oteller için fiyat paritesini etkileyen piyasa trendlerine derin bir dalış sağlayacaktır.


OTA Insight, gelir zekası çözümleri paketine en son eklenen Parite Insight’ı başlattı. Parite Insight, dağıtım maliyetlerinin kontrolünü sağlamaya yardımcı olur, böylece gelir yöneticileri daha fazla güçlenir.

Parity Insight’ın kullanıcı dostu gösterge paneli, otel yöneticilerinin daha iyi bir dağıtım dağıtımı yapmasına yardımcı oluyor ve çevrimiçi seyahat acentesi işletmelerinde güvenlerini yönetmelerine yardımcı oluyor. İş zekası ürünü, otel işletmelerinin gelirlerini kaybettiği ve markaları ile üçüncü taraf kanalları arasında tutarsızlıklar bulduğu izler.

Parite Insight ile gelir yöneticileri, performanslarının gelişimini izlemek, gelecekteki parite sorunlarını 12 aya kadar takip etmek ve OTA ve metasearch web sitelerinde fiyatların nasıl görüneceğine ilişkin gerçek zamanlı güncellemeleri izlemek için geçmiş parite sorunlarını görüntüleyebilir. .

Parite Insight’ın lansmanı ile bağlantılı olarak, OTA Insight, ilk Otel Paritesi Raporundan önemli bulguları yayınlayacak. Bu yeni rapor, oteller için fiyat paritesini etkileyen piyasa trendlerine derin bir dalış yapacak ve şunları vurgulayacaktır:

Kuzey Amerika paritesi performans trendleri.

OTA Insight’ın ilk Otel Paritesi Raporu’ndan elde edilen sonuçlar, Kuzey Amerika’da, OTA oranlarının yüzde 48, bağımsız veya yerel zincir otelin web sitesi oranından daha rekabetçi olduğunu buldu. zaman. Raporda, bu parite sorunlarının ortaya çıktığı önde gelen kanallar da ortaya çıkıyor. SnapTravel, bağımsız oteller ve yerel zincirlerin yanı sıra büyük zincir oteller için de listenin zirvesinde.

OTA Insight’ın kurucu ortağı ve baş ticaret sorumlusu Gino Engels yaptığı açıklamada, “Entegre ve sezgisel çözümlerimizin hedefi, gelir yöneticilerine başarılı gelir stratejileri oluşturma araçları sağlamaktır” dedi. “Hotel Parity Report ve Parite Insight aracımızla, gelir yöneticilerinin genel parite performansını kontrol etmesine yardımcı olan bir çözüm sunarken, parite sorunlarının nerede ve neden ortaya çıktığını ortaya çıkarıyoruz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here