Eugenia de Montijo, Autograph Collection, Toledo, Marriott International’ın Autograph Koleksiyonu, İspanya’daki Toledo’daki UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Eugenia de Montijo’yu açtı.

42 odalı otel, İmparatoriçe Eugenia de Montijo’nun eski sarayında faaliyete başladı. İspanyol mimarlar Manuel Bernard ve Sainz de Vicuña, mimari firma Interior Design Leitmotiv ile birlikte yeni Autograph Collection’ı tasarladılar. Katedral ve Yahudi Mahallesi yakınında bulunan tesis, El Greco’nun Santo Tomé Kilisesi, Cristo de la Luz Camii ve Alcázar Kalesi’ndeki başyapıtına yakındır.

Bir açıklamada, “Otelin zengin mirası, samimi boyutu ve şık, modern tasarımı, kesinlikle başka hiçbir şey gibi benzersiz bir kaçış deneyimi yaratıyor” dedi. “Konuklarını eşsiz Toledo kentini keşfettikleri için Eugenia de Montijo’ya davet etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Marriott’un Autograph Collection markasına son eklener otel, İspanya’nın Madrid, Baqueira, Santiago de Compostela, Granada ve Barselona’daki yedi Autograph Collection tesisine katılacaktır. Marriott, Haziran 2017’de Autograph Collection markası altında 71 odalı Hotel Círculo Gran Vía’yı açtı. Bu otel Madrid’deki Hotel Palacio del Retiro ve Hotel Santo Mauro’un ardından üçüncü mülkiyeti.

Marriott, AC Otelleri, Autograph Collection, Edition, Renaissance, Ritz-Carlton, Marriott ve Courtyard markaları altında İspanya’da faaliyet gösteren toplam 77 otele sahiptir. Bunlardan ikisi – Eugenia del Montijo, Autograph Koleksiyonu ve AC Hotel Ciudad del Toldeo – ikisi de Toledo şehrinde faaliyet gösteriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here