InterContinental Hotels Group, Holiday Inn Agra MG Road’u açmak için Hotel Marina Agra ile bir yönetim anlaşması imzaladı.

150 odalı Hotel Marina’nın Holiday Inn zinciri altında yeniden markalanması planlanıyor ve 2018’de yapılan yenileme çalışmaları yeniden açılacak. İmza, şirketin Agra pazarına girişini işaret ediyor. Holiday Inn Agra MG Road, bölge ve anahtar hükümet ofisleri ile birlikte Agra Kalesi ve Tac Mahal gibi UNESCO Dünya Mirası alanlarına yakındır.

“Holiday Inn afişi altında, Agra’daki ilk otelimizi tanıtmak için Hotel Agra Marina ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Agra, Hindistan’ın turizm haritasında önemli bir yerdi ve bu büyüyen pazara ayak basmaktan heyecan duyuyoruz. Mükemmel konumu, tesisleri ve sınıfındaki en iyi olanaklarla, otelin çeşitli ihtiyaçlara sahip çeşitli konuk profilleri için mükemmel bir seçim olacağından eminiz. Holiday Inn marka ailesi, Hindistan’daki büyüme hedefimizdir ve bu imza, orta ölçekli otel segmentindeki konumumuzu daha da güçlendirmeye yönelik taahhüdümüzün altını çizmektedir, ”ifadesiyle Güney Batı Asya’daki Kalkınma Bakanlığı Başkan Yardımcısı Sudeep Jain bir açıklamada bulundu.

İmza, IHG’nin 2018 yılının başlarında Hindistan’ın Kalküta kentinde ikinci bir Holiday Inn tesisi açmak için SDB Geliştiricileri ile yaptığı anlaşmayı izliyor. Dokuz Holiday Inn Resort Kolkata NH6’nın 110 konuk odası, 2018 yılı sonuna kadar faaliyete başlayacak. Ancak, 2020 yılına kadar 20 kişilik ilave 20 odaya sahip olacak. Uluberia’daki yeni otel, Kolkata’nın şehir merkezi olan Netaji Subhash Chandra’ya yakın olacak. Bose Uluslararası Havaalanı, Ulusal Otoyol ve Orissa Trunk Yolu.

Yeni Holiday Inn, markanın Hindistan’daki 12 otel portföyüne eklenecek. Bunlar Amritsar, Bengaluru, Chennai, Chochin, Goa, Yeni Delhi, Jaipur, Kolkata, Mumbai, Panchkula ve Pune’de faaliyet gösterir. Hindistan’da açılması planlanan bir sonraki Holiday Inn, Tirupati Uluslararası Havaalanı’na yakın Holiday Inn Tirupati Tirumala’dır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here