Yoğun iş toplantıları arasında ev konforunu özleyenlerin yardımına Centro WestSide & WestSide Arjaan by Rotana koşuyor.
İstanbul’un son yıllarda yükselen bölgesi haline gelen Güneşli’nin Basın Ekspres yolu üzerinde konumlanmış olan stil sahibi oteller, Atatürk Havalimanı, modern iş sahaları, kongre ve alışveriş merkezleri gibi şehrin önemli noktalarına yakınlığı ile de ön plana çıkıyor.
Uzun iş seyahatlerinde misafirlerine ev konforunda konaklama vaat ettiklerini belirten Centro WestSide & WestSide Arjaan by Rotana Genel Müdürü Emre Kocamustafaoğulları, ‘’Rotana olarak, Güneşli’de iki oteli tek binada hizmete sunduk. Centro WestSide günümüz seyahat edenlerinin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanırken, WestSide Arjaan by Rotana ise zarif ve tam donanımlı rezidansları sayesinde misafirlerine uzun dönem konaklama imkânı veriyor’’ diye konuştu.
Erişilebilir fiyata şehrin merkezinde lüks ve konfor sunan tarz sahibi Centro Westside 152 oda ve süiti ile günümüz seyahat edenlerinin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlandı. Uzun dönem konaklama imkânı veren WestSide Arjaan by Rotana ise 153 adet 1 ve 2 yatak odalı rezidans odaları sayesinde rahat yaşam alanları sunmak vaadiyle hayata geçirildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here