PONTE VERDA BEACH – Omni Hotels & Resorts, şirketin ihtiyacı olan bir aileye dört öğün yemek vereceğini görecek bir sponsorluk anlaşmasında PGA Turu ile ortaktır.

Omni’nin “Goodnight to Hunger” programının iki yıllık yıldönümü kutlamalarında lüks otel zinciri, 2022’ye kadar dünyanın dört bir yanındaki aileleri beslemek için 25’ten fazla golf sahasına sahip 12 golf tesisi gibi özelliklerini kullanmaya devam edecektir.

Omni Hotels & Resorts’un başkanı Peter Strebel, “Bu ortaklık, golfe olan bağlılığımızı artırıyor ve yerel pazar liderliğimizin temel değerlerinden birini ortaya koyuyor” diyor. “İyi geceler için İYİ Gecelerimizde Tur programlarını da dahil etmek istedik, böylece daha çok aileye yardım edebilir ve yardım edebiliriz” dedi.

Yemekler, 26-29 Temmuz tarihleri arasında Glen Abbey Golf Kulübü’nde gerçekleşen RBC Kanada Açık’ı da dahil olmak üzere, her bir PGA Tour etkinliği sırasında her kuşa veya daha iyi bir şekilde bağışlanacaktır. Omni’nin Kanada’da iki olmak üzere 60 lüks oteli koleksiyonu, Girişime katılacak.

Organizatörler, ortalama olarak yılda 60.000’den fazla bireye ve kartalın Tur’a kaydedildiğini söylüyor. ABD’deki uluslararası bankalardaki gıda bankalarına ve ABD’deki yerel Feeding America gıda bankalarına bağış yapılacaktır.

“Bizim oyuncularımız ve aileleri, tüm Omni mülklerinin sunabileceği deneyimlerden keyif alacaklar” diyor PGA Tour’daki Kurumsal Ortaklığın EVP’si Brian Oliver. “Omni’nin özelliklerini sergilemek için müthiş bir fırsatın yanı sıra, bu ilişki geri verme konusundaki ortaklığımızın altını çiziyor. Omni’nin aileleri beslemeye ve ülke çapında açlığı azaltmaya olan bağlılığını vurgulamaya ve geliştirmeye yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz ”dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here