OTTAWA – Hilton Garden Inn ve Homewood Suites, Ottawa Downtown misafirperverlik satış ekibine yeni elemanlar ekledi.

Leslie Ann Palamar, çift markalı otelin yeni Satış ve Pazarlama direktörüdür. 25 yılı aşkın misafirperverlik ve turizm satış, satış eğitimi ve halkla ilişkiler deneyimini rolüne taşıyor. Palamar, Sheraton, Delta ve Ramada gibi çalıştı.

Monica Hailstone, mülkiyeti kıdemli Satış müdürü olarak birleştirir ve Kurumsal ve Dernek pazarlarından sorumlu olacaktır. Son olarak, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Latin Amerika’ya nezaret eden Kurumsal Seyahat Yöneticileri Derneği’nin bölgesel direktörlüğünü üstlendi. Sorumlulukları arasında iş geliştirme, liderlik oluşturma, pazarlama ve stratejik planlama yer alıyordu.

Julie Aziz ve Laura Dimic ekibine Satış yöneticileri olarak katıldı. Aziz, İlk Milletler ve Hükümet pazarlarıyla çalışacak, Dimic ise Tour-and-Travel, Sports ve Extended Stay pazarlarından sorumlu olacak.

Jenna Bodnoff, tesisin Konferans Hizmetleri yöneticisidir. Big Rig Kitchen and Brewery’de daha önce Catering ve Etkinlik Müdürü olarak görev aldı ve şirketin şirket dışı yemek servisinin ve kurumsal etkinliklerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynadı.

Satış koordinatörü olan Pascale Bélanger, liderlik araçlarının veri yönetimi ve koordinasyonundan, ayrıca ofis prosedürleri ve bölümler arası iletişimlerin oluşturulmasından ve yönetilmesinden sorumlu olacak.

Hilton Garden Inn ve Homewood Suites, Ottawa Downtown, 2018 sonbaharında açılacak ve 346 oda ve suit, bir restoran, bar, havuz, fitness merkezi, toplantı salonları ve iş merkezi olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here