BETHESDA – Marriott International, Avrupa’da ilk Delta Hotels tesisini açtı. Delta Hotels by Marriott Frankfurt Offenbach’ın lansmanı, markanın global sunumunda önemli bir dönüm noktasıdır.
Delta Hotels portföyü şu anda Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’da 30’dan fazla imzalı projeye sahip bir zincir ile 50’den fazla yatırıma sahip bulunuyor. Frankfurt açılışına ek olarak, marka yakın zamanda Şanghay’da ilk Çinli özelliğini de ekledi ve bu yıl daha sonra Türkiye’de ilk kez yapmayı planlıyor.

“Delta Hotels Frankfurt Offenbach’ı portföyümüze kabul etmekten mutluluk duyuyoruz ve gezginlerin sadece sade, ama tam hizmet sunan birinci sınıf bir misafirperverlik deneyimi arzusunu yansıtan kaliteli bir konaklama seçeneği sunuyoruz” diyor John Lisans, Marriott Uluslararası Avrupalı VP Premium ve Select Brands .

Delta Hotels by Marriott Frankfurt Offenbach, sakinleştirici tonları ve boydan boya pencereleri olan 223 geniş oda ve süite sahiptir. Otel ayrıca anahtarsız giriş, 7/24 fitness merkezi, etkinlik alanı ve 24 saat açık iş merkezi sunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here