İSTANBUL- Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali “GurmeFest – İstanbul” 5-7 Ekim 2018 tarihleri arasında yeme & içme, keyif ve eğlence tutkunlarını Sarıyer Event Garden’ın bahçelerinde lezzet şöleninde buluşturuyor. Geçen yıl ilki düzenlenen ve damaklarda lezzetli tadlar bırakan renkli ve başarılı festival bu yıl daha iddalı bir organizasyonla yapılıyor.

gurme-fest-18-001.jpgLEZZETLER BULUŞACAK
“GurmeFest – İstanbul” gastronomi sektörü dünya ile paralel olarak Türkiye’de de büyüme gösterirken Türkiye’nin sahip olduğu eşsiz lezzetlerin ve çeşitliliğin aynı zamanda Türk mutfak kültürünün yaşatılmasını ve yaygınlaşmasını hedefliyor. “GurmeFest – İstanbul” bu amaçla sektörün tüm birimlerinin katılımıyla dünya lezzetleriyle birlikte tüm tatlara festivalde yer veriyor.
Sarıyer Event Garden bahçelerinde gerçekleşecek olan “Gurmefest İstanbul” yemek ve müzik tutkunlarıyla buluşacak. Türkiye’de ilk kez İstanbul Sarıyer Event Garden’da Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali “GurmeFest – İstanbul”, ülkemizin sahip olduğu eşsiz lezzetlerin, kültürel çeşitliliğin ve Türk mutfağının yaşatılması amacıyla, yapılıyor.

gurme-fest-18-002.jpgGURMEFEST – İSTANBUL” DA MÜZIK HIÇ DURMAYACAK

Dünya lezzetleriyle birlikte tüm tatların yer verileceği Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali “GurmeFest – İstanbul” da ziyaretçileri birçok sürpriz bekliyor. Çocuklara yönelik etkinliklerin de olacağı Festival’de piknikler, sunumlar yapılacak, mutfak sırları paylaşılacak, klasik lezzetlerimiz hatırlanacak ve yeni lezzetler tanıtılacak. Ziyaretçilerin Festival alanında sergilenen ürünleri tatma ve satın alma imkanları da olacak. Ayrıca çocuk eğlence parkı, şişme oyun aktiviteleri, macera parkları, tırmanma duvarlarının yer aldığı özel alanda 7’den 70’e herkes keyifli anlar yaşayacak.
Gündüz grup konserleri, akşam konserleri ve DJ Performansları ile müzik, “GurmeFest İstanbul” un vazgeçilmezi olacak. Her gün ayrı bir konseptle müzik severler bahar ayının tadını doyasıya yaşayacaklar.

gurme-fest-18-003.jpgÜNLÜ ŞEFLER, YEMEK SIRLARINI PAYLAŞACAK

İzlemekten keyif aldığınız isimler ‘GurmeFest İstanbul’da sizleri bekliyor. Uzman konuklar, akademisyenler ve usta şeflerin liderliğinde gerçekleşecek söyleyişi, panel ve gösterilerle unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali “GurmeFest – İstanbul’da workshoplar, etkinlikler, panel ve söyleşiler, konserler, eğlenceler ve showlarını içeren dopdolu program bulunuyor.

Kaynak: GurmeFest – İstanbul, lezzet şöleni yaşatacak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here