İSTANBUL- Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Başkanı Timur Bayındır, Cumhurbaşkanı Seçimi ve 27. Dönem Milletvekili Genel seçimi sonuçlarına ilişkin “Yeni dönemde kamu-özel sektör işbirliğinde turizmde atılım dönemini başlatacağımızı umuyorum” dedi.

timur-bayindir-005.jpgSeçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlı olması temennisinde bulunan Bayındır, şunları söyledi:
“Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri milletçe birlikte başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Halkımız kararını vermiştir. Kazanan demokrasimiz olmuştur. Turizm dünyasının temsilcileri olarak, her zaman istikrardan ve büyüyen Türkiye’den yana olduk. Belirsizlik ortamının kalkması ile ekonomide ve turizm sektöründe canlılık artacaktır. Turizm, Türkiye ekonomisinin vazgeçilmezidir. Yeni dönemde kurulacak hükümet ile uyumlu ve daha da yüksek bir motivasyonla çalışarak kamu-özel sektör işbirliğinde turizmde atılım dönemini başlatacağımızı umuyoruz. Bu dönemde yapısal reformlar hızlandırılmalı ve ekonomi ana gündem maddesi olmalıdır. Ekonominin ve dolayısıyla sektörümüzün büyümesi, gelişmesi için elimizden gelen tüm katkıyı sunacağız. Seçim sonuçlarınınülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyoruz.”

Kaynak: TÜROB: Ekonomide atılım dönemi bekliyoruz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here